• Uzman ekibimiz sizin için
  herzaman hazır!

 • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
  tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

HUNTER ACC2 KONTROL ÜNİTESİ


icerikimg

Hunter’ın yeni ACC2 kontrol ünitesi, geniş çaplı ticari projelerin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmiş su yönetimi sağlar

Güçlü. Akıllı. Esnek. Hunter’ın yeni ACC2 kontrol ünitesi geniş çaplı ticari projelerin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmiş su yönetimi sağlar.

Özünde, ACC2’nin, aynı anda 14 vanaya kadar güvenli bir şekilde çalıştırabilmesine imkan sağlayan ve böylece geniş sulama programlarına maksimum düzeyde verimlilik sağlayan güçlü transformatörü vardır. ACC2,12’den 54 istasyona, 6 debi ölçer girişine ve 6 pompa/ana vana çıkışına kadar, her tür ticari proje için ayarlanabilir. Kolay okunabilir arkadan aydınlatmalı renkli ekranı ve  tersine çevrilebilir arayüzü, program ayarlarını ve tanılarını hızlı ve etkili hale getirir.

ACC2’nin, aynı anda 6 debi bölgesindeki debiyi kayıt altına alabilme yeteneğine sahip fabrika montajlı zekası vardır. Sistemi kırık, sızıntı ve elektriksel hatalarla ilgili olarak sürekli kontrol eder, sıkıntı çıkması durumunda da sulamayı durdurur ve sıkıntının kaynağını gösterir.  +VMÜ

ACC2, 32 bağımsız program, 10 başlangıç zamanı ve programları üst ütse bindirme veya sıra ile çalıştırma ve debi yönetim konfigürasyonları çeşitliliği ile ileri düzeyde esneklik sağlar. Yenilikçi Koşullu Cevap özellikleri, önceden programlanmış hareketleri otomatik olarak almak için sensör giriş ve diğer koşulları kullanır. Opsiyonel dış alarm çıkışları, bakım personelini alarm durumlarında haberdar eder, mevcut Wi-Fi modülü de neredeyse her türlü mobil cihazla çalışır.

ACC2 ile,  geniş projeler için maksimum kapasite ile en gelişmiş ticari kontrol ünitelerine sahip olursunuz.

ÖZELLİKLER
 • İstasyon sayısı: 12’den 54’e
 • Tür: Modüler
 • Gövde: Dış mekan, metal, paslanmaz çelik, ve plastic ayaklı
 • Bağımsız program: 32
 • Program başına başlangıç zamanı: 10
 • İstasyonun maksimum çalışma süresi: 12 saat
 • Dahili Solar Sync®
 • SmartPort® ile önceden kablolanmış
 • Dahili SD kart okuyucu
 • Renkli arkadan aydınlatmalı ekran, çevrilebilir arayüz
 • 8 istasyon blok programlama grupları
 • Garanti süresi: 5 yıl

GELİŞMİŞ ÖZELLİK


GERÇEK ZAMANLI DEBİ İZLEME

Bu özellik, yüksek veya düşük debi durumlarını tespit etmek ve alarmlara otomatik olarak tepki vermesi için debi ölçerin bağlantısına izin verir. Kontrol ünitesi, her sulama bölgesinin tipik debisini öğrenir ve sonrasında otomatik sulama esnasında performansı izler. Hatalı debiler tespit edildiğinde, kontrol ünitesi hatalı istasyonu belirler ve onu kapatır. Alarm parametreleri, kullanıcı tarafından programlanabilir. Debi toplamları, sistemin su kullanımını raporlayabilmesi için kontrol ünitesi hafızasında kayıtlıdır.

DEBİ PROGRAMLAMA / DEBİ BÜTÇELEME

ACC2, aynı anda 6 debi bölgesinin istasyonlarını programlayabilecek dahili zekaya sahiptir. Kırık, sızıntı ve elektriksel hataları tespit etmek için sistemi sürekli olarak izler, problem oluşması durumunda da sulamayı durdurur ve problemin kaynağını belirtir. Su seviyesi düştüğünde su kaynağını değiştirmek veya toprak nemi düşük olduğunda program başlatmak gibi ve diğer özel uygulamalar ile spesifik aksiyonlar aracılığıyla sensör girişine cevap verebilir.

EASY RETRIEVE™ (KOLAY YENİLENEBİLİR) HAFIZA

Tüm kontrol ünitesi programlamasını hafızaya alan ve kurulum bilgisini hafızada tutan manüel yedekleme imkanı. Bu kayıtlı sulama programının herhangi bir zamanda geri getirmeye yarar. Karışıklık sonrasında veya yeni sezon başladığında, kontrol ünitesinin ilk ayarlarına geri döndürülmesi için kullanılır.

KOŞULLU TEPKİ

Yenilikçi Koşullu Tepki özelliği, önceden programlanmış koşulları otomatik olarak devreye almak için, sensör girişini ve diğer koşulları kullanır. Tüm yeni özelliklerle donatılmış koşullu tepki ile sensör seviyelerini baz alarak programlanmış sulama esnasında bir su kaynağından diğerine geçebilir, sensörden gelen bilgilere göre otomatik olarak özel programlar başlatabilir, veya ihtiyacınız doğrultusunda farklı tepkiler oluşturabilirsiniz.

KULLANICI YÖNETİMİ İLE ŞİFRE KORUMASI

Her kişiye tanımlanmış bireysel PIN kodu ile birçok kullanıcı kimliği ve iki seviyeli erişim yaratın. Ekip seviyesi erişimi manüel operasyonları ve programlamayı izleme yetisi sunar. Yönetici seviyesi erişimi programların değiştirilmesini ve diğer ayarları yapar. Kullanıcı Yönetimi etkinleştirildiğinde, işlem yapacak kişinin kontrol ünitesini kullanmadan önce şifresini girmesi gerekecektir. Kontrol ünitesi kayıtlarında, kullanıcı girişlerini de izleyebilirsiniz.

MAİNSAFE™ SU KAYNAĞI KORUMASI

MainSafe™, debi bölgesi seviyesi üzerinde, su kaynağı için ilave bir seviye ve anahat korumasıdır. Özel atanmış debi sensörü ve ana vana kullanılarak, MainSafe™ ayarları uzun anahat borularını koruyabilir, manüel sulama için özel hatlara imkan verir ve birçok debi bölgesi için aylık kullanım bütçelerini izler.

İSTASYONLAR ARASI GECİKME

Kontrol ünitesi bir istasyondan diğer istasyona ilerlerken, istasyonlar arasında gecikme programlayabilirler. Bu gecikme, kullanıcı taleplerini baz alarak, birkaç saniyeden (kapanma süresine ek olarak yavaş-kapanmaya izin verir) çok daha uzun bir süreye (basınç tanklarının tekrar şarj olmasına zaman tanımak için) olabilir.

TAKVİMDE TARİHLE, KAPALI GÜNLER

ACC2, kullanıcıların bir yıl önceden Takvimde Kapalı Günleri belirlemesine izin verin. Sulama Günleri ayarlarına bakmaksızın, tüm kontrol ünitesinin çalışmasını istemediğiniz günlerin listesini yaratın.

SENSÖR PROGRANABİLİRLİĞİ

Spesifik bir sensör alarmında, hangi programın tepki olarak durdurulacağını belirtebilme yetisidir. Bu, sensör tarafından etkilenmeyen programların otomatik çalışmalarına devam etmesini sağlar.

DÖNGÜ VE ISLATMA

Bu su-tasarrufu sağlayan özellik, eğimli alanlarda veya suya doymuş topraklarda minimum döngü süresinin haricinde her bir istasyon için saat, dakika veya saniye olarak maksimum döngü süresini belirtmenizi sağlar. Kullanıcı herhangi bir çalışma süresi girebilir, ve kontrol ünitesi otomatik olarak bu süreyi döngülere bölecek ve suyun döngü sürelerinde emilmesini sağlayacaktır. Bu her istasyon veya özel toprak ve saha koşullarında istasyon blokları için de ayarlanabilir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.