• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Eryaman Otomatik Sulama Sistemleri


icerikimg

Ankara Eryaman ilçemizde yapmış olduğumuz bir çok sulama sistemleri sayesinde özel konut ve büyük alanlar akıllı sulama sayesinde işçilik gerektirmeden sulana bilmektedir. Ankara ve tüm ilçede müşterilerimize uygun fiyat konusunda 18 yıllık deneyim ve uzman ekiplerimiz ile her zaman yanınızdayız. Mühendislerimizin kontrolünde proje ve uygulamalarınız daha sağlıklı ve hatasız şekilde dizaynı ve montajı yapılmaktadır.

Bahçe Çİm Sulama sisteminin avantajı suyunuzu daha verimli kullanarak eşit şekilde sulama yapmasını ve su tasarrufu sağlamış olur.

Uzaktan sulama ve kontrol paneli ayarını şehir dışında olsanız dahil istediğiniz an kontrol etme imkanı sunmaktadır.

Eryaman Damlama Sulama Sistemi

Damlama sulama sayesinde ağaç ve hobi bahçeleriniz (sebzelik) otomatik olarak sulamakta, siz olmasanız dahil kendi kendine sulanmasını sağlayacaktır.

Eryaman ve diğer semtlerinde yaptığımız çalışmaları görmek için projelerimiz`den inceleye bilirsiniz.

Eryaman Yağmurlama Sualma

Yağmurlama sulama sayesinde arazi veya arsalarda ektiğiniz buğday arpa, Mısır gibi ekinleriniz daha kısa sürede ve daha verimli şekilde sulama sağlayacaktır. Yarı çapı su atış mesafesi 50 metre olan tabancalar daha kısa sürede sulamayı tamamlar. 5 metreden 78 metreye kadar sulama tabancaları bulunmaktadır. Bunlar şanzumanlı ve çarpmalı olarak 2 ayrılır.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.