• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Peyzaj Tasarım


icerikimg

Peyzaj bitkisiz olmaz. Daha doğrusu bitki olmadan peyzaj projesi yapamazsınız. Bu maksatla; Peyzaj projelerinizde kullanacağınız yapraklı ağaçlar, meyve ağaçları, çalı, ibreli bitkiler, sarılıcı ve tırmanıcı bitkiler, soğanlı – otsu ve saz bitkileri, çiçek özellikle Ankara ikliminde çokca tercih edilen Leylandi , Spiral leylandi , Piramit Mazı ,Top Mazı, Mavi ladin, Mavi Sedir ve Taflan bitkilerini Ankara peyzaj firması olarak istediğiniz çap, boy ve adet olarak siz değerli müşterilerimize temin etmekteyiz.

Ankara Bahçe Bakım

Ankara peyzaj firması olarak bahçe bakım ve onarım işlerinde; uzman ekibimizle birlikte iş planına uygun; istekleriniz ve önerileriniz dikkate alınarak Çim Biçimi, Çim Gübrelemesi, Otomatik sulama, Mevsim Dâhilinde Ağaç ve Çalı Budama, Meyve Ağacı Seyreltme ve Gençleştirme Budamalarının Yapılması, Çit Bitkilerinin Formuna Uygun Budanması, Mevsimlik Çiçek Ve Bitki Dikimi, Peyzaj Proje Çizimi Ve Danışmanlık, hizmetlerini sağlamaktayız.

Ankara Peyzaj Proje Planlama, Tasarım ve Uygulama

Ankara Peyzaj Planlama : Yeşil Alanların oluşturulmasında koruma; önleme ; gerçekçilik ; yenileme ve sürdürülebilirlik etkenleri dikkate alarak oluşturulan proje aşamasıdır. Düşünsel yetiler ve araştırmacılık ön plana çıkar.

Ankara Peyzaj Tasarımı : Özel ve Kamusal Yeşil alanların ( Çocuk Oyun Parkları, Mesire Alanları, Meydanlar, Kıyı ve Sahil Bantları, Otoparklar v.s) yapısal , sulama ve bitkisel peyzaj  tasarımlarının yapıldığı ve sonrasında bakım ve onarımlarının yürütüldüğü proje aşamasıdır. Sabırlı olmak ve özgün kalabilmek bu aşamanın temel prensiplerindendir.

Ankara Peyzaj Uygulama : Peyzaj Tasarımında açığa çıkan açık ve  yeşil alanların yapısal ve bitkisel uygulama safhasını gösteren bir proje aşamasıdır. Gerçekçilik ve maliyet hesapları göz önünde bulundurulur.

Ankara Peyzaj Projelendirme ve Danışmanlık Hizmeti

İnşaat ve peyzaj projelerinizde; sizlere en uygun materyali yani peyzaj elemanını bulabilmek; var olan gücümüzle sizlere yardımcı olmak; eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımızla, sizlerle yol arkadaşlığı yapmak istiyoruz.

Rulo Çim Üretim ve Bakım Hizmetleri

Bu konuda da bizlere gönül rahatlılığı ile güvenebilirsiniz. İzmir Ödemiş ve Sakarya Akyazı dan getirdiğimiz rulo çimleri; uygun ve hesaplı, kaliteden ödün vermeyerek Türkiye’nin her yerine gerek uygulama ; gerekse özgün satış politikası ile çim ürünlerimizi sizlerle buluşturmaktayız.

Bahçe Peyzaj Fiyatları Ankara
Ankara Peyzaj bitkileri
Bahçe Bakım işleri Ankara
Ankara Karşıyaka Peyzaj firmaları
Ankara Gölbaşı Peyzaj firmaları
Ankara Peyzaj Çiçek
Bahçe peyzaj


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.