• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Otomatik Sulama Sistemi Yararları


icerikimg

Anakara Otomatik sulama sistemi her geçen gün daha çok rağbet görmektedir. Sulama siteminde büyük ölçekli yada küçük ölçekli alanlarda ve yapısal inşaat firmaları artık her yapı alanında otomatik sulama sistemini uygulanıp döşenmektedir. Eskiye göre bir insan gücüyle sulandığında bahçedeki çimler hortum yardımıyla sulanırdı. Halende  sulanıyor tabiki. şimdi buna kıyasla aşırı şekilde otomatik sulama sistemi yeni yapılarda her bahçeye uygulanmaya başlanıldı, İşçilik den  ve zamandan Kazanan insanlar aynı zamanda tasarruf etmeninde bu sistem sayesinde fark etmişlerdir. Bir çok belediye ve hemen hemen her kurum Projelendirip sulama sistemini dikkate alıp ihaleye koymuşlardır. İdeal bir çözüm olan bu sistem sayesinde artık dünya genelinde bir çok ülke tarafından kullanılmaktadır.

Damlama sulama sistemi ankara ve diğer illerde kullandığımız bu sistem genel olarak ağaç bitkilerin sulanmasında öncülük yapan ideal bir çözümdür. Bu sistem sayesinde sulama sistemi çalıştırıldığında sadece ağaçların alt kök bölgesinde yani çanak bölgesinde suyu damlama damlacıkları yardımıyla damlatır. Biriken su bitkinin kök kısmına yavaş şekilde ulaşır ve damlama sulama işlemi gerçekleşmiş olur. Uzun bir geçmişe sahip olan sistem günümüze artık otomatik sulama sistemi olarak gelişmiş bir şekilde gelmiş uygulanmaya başlanmıştır. Oldukça basit ve sağlıklı bir sistem olan damla sulama sistemi çeşitleride mevcuttur. Kendiliğinden delikli 16×33 aralığındaki emitörler vasıtasıyla hobi bahçelerinde oldukça kullanışlı bir sistem haline dönüşmüştür.

Ankara sulama sistemleri çeşitleri oldukça zengin çeşitlere sahiptir. Bunları açıklamalı şekilde sıralarsak Otomatik bahçe çim sulama başlıkları sayesinde fıskey sulama sistemleri, Tarla ve yonca, Mısır ve çeşitli sulamalarda kullanılan yağmurlama sulama başlıkları sulama sistemi, Küçük fide ve çiçek bitkiler genelde sera sulamalarda kullanılan ayrıca solucan gübresi sulamasında peyzajlarda kullanılan sisleme sulama, Büyük ağaçlarda kulalnılan zeytin ceviz ve çeşitli meyve, ibreli yapraklı ağaçlarda kullanılan damlama sulama sistemi, kök hücreye temas için mikro kazıklar gibi yöntemler sayesinde mikro sulama sistemi çeşitleri gibi bir çok sistemden meydana gelmektedirler.

Otomatik sulama sistemleri ilimizde oldukça kullanılmaya başlanmış ve yayılmıştır. Kansu sulama sistemleri firması olarak firmamız ücretsiz keşif yapmakta ve fiyat çalışması yapmaktadır. Konut sahiplerinin bahçelerinde ölçü alınıp bu ölçü kağıda kroki şeklinde çizilir ve autocat proje programına eklenir. Burada otomatik sulama çizimi yapılıp malzeme listesi çıkartılır. İş olduğu takdirde ise firmamız sulama projesini ücretsiz müşterimize vermektedir. Peki neden bu şekilde çalışıyoruz. Bizler sulama sistemine diğer firmalar gibi m2 fiyatı verirsek sulama sistemi hesabı ön görülmez. Fiyat vermeye gelenler emin olmadıkları malzemeleri düşünmediklerinden nereye ne malzeme  ve ürün montajlanır gibi düşüncelere kapılırlar. Yalnız ellerinde malzeme listesi olsaydı veya proje olsaydı artık bu bahçeye ne malzeme kullanılır ne kadar fiyat tutar gibi kesinleşmiş olur. Bizler malzeme kar imajını düşük tutup sadece montaj bedeli olarak hesaplama yapmaktayız. Müşterilerimiz bu çalışmamızdan oldukça memnundurlar. Bir yıl garanti verdiğimiz sistemde projelerimiz’ de olağan büyüklükte projelere imza attığımız paylaşılmıştır. Burada önemli olan deneyim uzamanlık ve mühendislik  çalışmasıdır. Ürünlerin özelliklerini bilmeyen bir uygulamacı asla doğru sağlıklı bir sistem yapmış olmaz. Mutlaka eşit sulanmayan kör noktalar oluşacak ve çimlerde kurumalar meydana gelecektir.  Bizler projede suyun debi basıncı ve sulama başlıklarının hesabı yapılarak en uygun şekilde başlıklar atış mesafeleri, Suyun miktarı, debi, İstasyon sayısı, Mesafeler ve modeller olarak planlanıp uygulanır. Bu sayede asla kör nokta kalmaz ve hayalinizdeki çimler uzun süre sağlıklı bir şekilde korumuş olacaksınız. Firmamız Bunun için tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.