• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

ANKARA AKILLI SULAMA SİSTEMLERİ


icerikimg

En Akıllı Otomatik Sulama Yağmurlama Kontrol Cihazları

Çim ve bahçeniz için en iyi akıllı  otomatik yağmurlama sistemlerini karşılaştırın. Wifi veya Ethernet Bağlantısı kullanarak Android veya iOS telefonunuzdan su kullanımını azaltın ve bölgeleri uzaktan izleyin ve kontrol edin.

Akıllı fıskiyeler ve sulama kontrolörleri ev çim ve bahçe bakımını basitleştirebilir ve su tüketimini azaltabilir. Sabit zamanlayıcılar yerine, bu sistemler sulama ihtiyaçlarını belirlemek ve doğru zamanda yeterli nem sağlamak için sensörlerden, hava durumu tahminlerinden ve bitki bakım veritabanlarından veri kullanır. Su faturanızı düşürün ve mobil ve web uygulamalarını kullanarak dünyanın herhangi bir yerinden bitkilerinizi kontrol edin. Aşağıdaki Kanal Kılavuzu size yardımcı olacaktır:

  • Hangi bağlantı türüne ihtiyacınız olduğunu belirleyin (WiFi veya GSM Hücresel)
  • Uygulama incelemeleri alın ve kutunun diğer akıllı ev sisteminizle entegre olup olmadığını görün.
  • Mevcut bölge sayısına ve akıllı nem sensörleri ile entegrasyona dayalı filtre

AKILLI SULAMA SISTEMLERI

Akıllı kontrolörler, sulama uygulamalarını gerçek hava ve toprak koşullarına göre ayarlamak için gelişmekte olan bir teknolojidir. Sulamayı hakim iklim ve hava koşullarını karşılayacak şekilde ayarlama kavramı sulu tarım kadar eskidir. Sulamayı otomatik olarak kontrol etme teknolojisi bir süredir büyük ölçekli ticari sistemlere dahil edilmiştir, ancak konut ve küçük ticari sektörler için nispeten yenidir. Son beş yılda, farklı kontrol teknolojisi çözümlerini tercih eden farklı üreticilerle piyasadaki akıllı denetleyici ürün sayısı önemli ölçüde arttı. Burada akıllı telefon cihazlarıyla kontrol edilebilen yepyeni IoT hazır cihazlarımız var.

RainBird Water Akıllı Sulama Ürünleri ile Su Tasarrufu

Sprinker sistem kurulumu100.000.000 Galon Tasarruf & Sayım – Metro Çim Sprinkler’lerinde, su korumasının birçok müşteri için önemli bir endişe olduğunu biliyoruz. Bu bizi St. Louis bölgesindeki müşterilere en iyi su akıllı sulama ürünlerini sunma misyonumuzda körüklemiştir. Bu Rainbird su akıllı sulama sistemlerinin kullanımı, yağmurlama sistemi verimliliğini artırmaya ve müşterilerin su tasarrufu hedeflerine ulaşmalarına büyük ölçüde yardımcı olabilir. RainBird su akıllı sulama sistemleri ve ürünlerinin kullanımı ile 2013 yılından bu yana müşterilerimize 100 milyon galonun üzerinde su tasarrufu sağladık.

Su akıllı fıskiye ürünlerinin kullanımı ile su tasarrufu taahhüdümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya su akıllı sulama sistemini nasıl kurabileceğinizi öğrenmek için bugün 636-936-8243 numaralı telefondan bize ulaşın.

RainBird Water Smart Sprinkler Ürünlerimiz

Suyun korunmasına yardımcı olmak için sulama sisteminizin tasarımında çeşitli RainBird su akıllı sulama ürünlerini kullanabiliriz. Bu ürünler, suyun buharlaşmasını azaltarak, aşırı sulamayı önleyerek ve sisteminizin genel verimliliğini artırarak suyun korunmasına yardımcı olur. Bu su akıllı sulama ürünlerini kullanmanın bir sonucu olarak, su kullanım maliyetlerini azaltırken su tasarrufu hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Rainbird PRS Plus Sprinkler Sistemleri

Su Akıllı Sprinker sistemi kurulumuRainBird PRS (Basınç Düşürücü Gövde) Sprinkler sistemleri, sprinkler başlıklarının milinin içinde bir basınç düşürücü gövde içerir. Bu, eşit su akışı ve buharlaşabilen sislerde ve siste bir azalma sağlar. Bu RainBird sprinkler başlıklarının kullanılması, sprinkler başlığı başına dakikada 1 galon suya kadar su tasarrufu sağlayabilir. Ayrıca, Rainbird PRS Plus Sprinkler sistemleri, bir tepenin altı gibi düşük noktalardan düşük kafa drenajını önleyen dahili bir çek valf içerir.

Rainbird PRS Sprinkler sistemleri ve bu akıllı su sulama ürünü ile nasıl su tasarrufu yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıdaki kaynaklara bakın veya bugün bizi arayın.

Rainbird WR2 Yağmur Senor

Rainbird Water Smart Sprinker sistemi

WR2 Yağmur Sensörü, yağmur yağdığında yağış miktarını izleyen kablosuz bir cihazdır. ¼ ”ile 1” arasında değişen ayarlarla, bu cihaz yağmur miktarı istenen yağış oranına ulaştığında sonraki 24 saat boyunca sprinkler sisteminizi otomatik olarak kapatır. Bu RainBird su akıllı sulama ürünü, aşırı sulamayı önleyerek su verimliliğini artırmaya yardımcı olur. WR2 Yağmur Sensörü hakkında daha fazla bilgi için RainBird web sitesini ziyaret edin veya bugün bizimle iletişime geçin.

Rain Bird LNK WiFi Modülü

Rainbird Wi-Fi Denetleyici |  Su Akıllı Sprinker Sistemi

Rain Bird artık Konut ve Hafif Ticari Rain Bird kontrolörleri için LNK WiFi Modülünü sunmaktadır.

Yeni Rain Bird LNK WiFi Modülü, dünyanın her yerinden bir Rain Bird sulama sistemine kolay erişim ve kontrol sağlar. LNK WiFi Modülü ve Rain Bird’ün ÜCRETSİZ mobil uygulaması ile kullanıcılar akıllı telefon veya tabletleri aracılığıyla saha dışı yönetime, gerçek zamanlı uyarılara ve gelişmiş su yönetimi araçlarına erişebilirler.

Rainbird Ana Valfi

Rainbird Ana Valfi |  Su Akıllı Sprinker Sistemi

Ana su kaynağınıza bağlandıktan sonra, su geri akış önleme cihazınızdan akar ve avluya monte edilmiş bir ana PVC besleme hattına devam eder. Daha sonra manuel vana su kaynağında açılır ve ana PVC besleme hattınız her zaman sabit basınç altına sokarak su ile dolar.

Ana PVC hattında bulunan su, 60-100PSI’da statik su basıncı altındadır. Dolayısıyla, ana PVC hattında bir sızıntı veya hasarlı bir boru olsaydı, sistem su kaynağında manuel olarak kapatılana kadar su dakikada 20 Galon’un üzerinde bir miktarda sürekli olarak borudan dışarı akacaktır.

Sisteminize bir Ana Vana takılıyken, ana PVC besleme hattınız artık sabit su basıncı altında değildir. Bu nedenle, hasarlı bir boru durumunda dakikada 20 galonda sürekli sızıntı yapmaz. Bunun yerine, su ana besleme hattına sadece kontrol cihazınızdan bir sinyal aldıktan sonra Ana Vana açıldığında serbest bırakılır.

Genel olarak Ana Vana, ana PVC besleme hattınızın her zaman statik su basıncı altında olmasını önler. Ek olarak, bu ekstra vanayı sisteminizin başına monte ederek, vanalarınızın ve bağlantılarınızın üzerindeki baskıyı azaltacak ve sonuç olarak sisteminizin ve bileşenlerinin ömrünü uzatacaksınız.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.