• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Alın Kaynak İşi Yapan Firmalar


icerikimg

Firmamız Alın kaynak konusunda 15 yıldan fazla bir süredir alın kaynak işlerinde müşterilerimize hizmet vermektedir.  Ankara ülkeleri ve yurdumuzun her ilinde bilgi ve tecrübe konusunda birçok iş teslimatı yapılmıştır. işçilik anlamında da firmamız müşterilerimize kar imajı düşük şekilde uygun fiyat verebilmektedir. Tamamen müşteri odaklı bir firma özelliğine sahibiz. Alın kaynak ne işe yarar bunu aşağıda paylaşalım.

 

Alın kaynak prensibi 5 metre veya 13 metrelik boy boruları birleştirilerek istenilen tek parça yüzlerce veya kilometrelerce boruyu tek parça halinde birleştirmektir. Hdpe boru veya Polietilen Boru öncelikle başları iç ve dış olmak üzere özel bezler ile temizlenmelidir.

  yönteminden bahsedersek her iki belli bir uzunlukta olan parça boru Alın kaynak makinesine bağlanır. Bu  şekilde uçlar alın alına getirilir. Traşlama Işlemi yapılıp Borunun her iki ucu milimlik Bir açıklık kalmayacak şekilde düzeltilir.

 

Her İki borunun arasına sıcak ütü pres dediğimiz makine  yerleştirilip belli bir basınç ile boruların yanakları yanaşma işlemi yapılır. Basınç belli bir süre sonra bırakılıp Dudak payı dediğimiz erime gerçekleştiğinde ütü çıkartılır. Borunun et kalınlığına göre tablo yardımıyla  gereken basınç verilerek birleşme işlemi yapılır. Basınç saniyesi dolduktan sonra basınç sıfırlanır ve soğuma suresi ile bırakılır. Bu şekilde işlemi bitirmiş oluyoruz.

 

 burada işçilik yani ustalık çok önemlidir. Usta Eğer deneyimi   az ise sağlıklı bir alın kaynak kesinlikle yapılamaz


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.