• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Alın Kaynak Boru Montajı


icerikimg

Ankara ve ilçelerinde alın kaynak işçiliği ve montajı birçok kurum ve inşaat firmalarına kansu sulama tarafından alın kaynak işi yapılmıştır. polietilen boru pe 100 boru`lardan  20 likten başlayıp 600’lük borulara kadar birçok Türkiye‘nin illerinde hizmet verdik. Boru anıl kaynak işlerinde test edilip hatasız şekilde müşterilerimize teslim edilmiştir. 18 yıllık deneyime sahip olan Kansu sulama sistemleri otomatik sulama bahçe damlama sulama içme suyu hattı, altyapı çalışmaları gibi birçok  sulama sistemlerinde proje uygulama ve işçilik anlamında tek firmadır.

 oldukça uygun fiyatlarla tamamen müşteri memnuniyeti  bazında çalışmaktadır. Anıl kaynak her iki burnum bağlantısı için baş kasımları makine`ye bağlanır uçlar dudak payı çıkacak kadar eritilir ve Burunun yapısına göre basınç verilip birleştirilir. bunun bekleme süresi de vardır. Deneyimli ve uzman kişi tarafından yapılan Anıl kaynak hatasız olduğu için  su verildiğinde asla kaçırma yapmaz. deneyimsiz Şahıs tarafından yapılan bu sistem ise su verildiğinde ya da bir zaman sonra su kaçırma veya mikro Kaçak dediğimiz çok küçük kaçaklar meydana gelir. 

 

Anıl kaynak makine araç ve gereçlerimiz ile yurdumuzun her İllerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca boru birleştirme HDPE  boruların temini konusunda Kansu sulama her konuda proje bazında da olsa teknik konuda da yardımcı olmaktadır. 

Oldukça sağlam bir boru birleştirme sistemi olan ve şu ana kadar en sağlam birleştirme yöntemi diye geçmiştir. Ama kaynakta arıza durumlarında yani su kaçaklarında arıza Bölgesi’nin etrafı açıldığında elektro füzyon makinesi ile kaynak işlemi gerçekleştirilir. Bu polietilen boru birleşim metodu Dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Son 45 yıl içerisinde boru birleştirme yönünden hızla gelişmeye  girmektedir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.